top of page

Regulamin turnieju sponsorskiego

1. Początek turnieju godzina 7:00 - zbiórka przed stadionem PGE Arena Gdańsk (sekretariat) 6:30

(Opiekun zespołu zgłasza obecność drużyny w sekretariacie)

2. Listę piłkarzy prosimy przesłać do 31.08.2015 roku na e-mail: pryta@pomorskiehospicjum.pl DRUK DO WYPEŁNIENIA - ŚCIĄGNIJ

ZAKAZ GRY W METALOWYCH KORKACH, DOPUSZCZALNE TURFY I LANKI.

Regulamin gry

SYSTEM ROZGRYWEK:

• przed przystąpieniem do meczów odbędzie się losowanie grup ( transmisja na stronie www) 28.08.2015 g.15:00.

• w turnieju wystąpi 6 zespołów

• rozgrywki odbęda się w dwóch grupach po trzy zespoły. Mecze każdy z każdym.

• do półfinału awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy

• półfinały odbywają się systemem "na krzyż", czyli wygrany pierwszej podgrupy gra z drużyną, która zajeła drugie miejsce w drugiej podgrupie, a drugi półfinał analogicznie odwrotnie

• drużyny przegrane rozgrywają mecz o III miejsce

• drużyny wygrane rozgrywają mecz o I miejsce

ZASADY GRY:

• zespół składa się z 8 zawodników w polu +bramkarz, oraz 4 zawodników rezerwowych

• zawody rozgrywane będą na boisku równemy połowie placu gry - 2 boiska.

• bramkarz wprowadza piłkę do gry ręką lub nogą w obrębie własnej połowy boiska,

• piłka z rzutu od bramki przekroczy bezpośrednio linię środkową, to druzyna która nie popełniła przewinienia wykonuje rzut wolny pośredni z linii środkowej boiska. W tym przypadku nie obowiązuje przepis o "prawie korzyści"

• piłki autowe wybijane są nogą, mur zawodników drużyny przeciwnej może być ustawiony w odległości minimum 5m od piłki,

• podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy druzyny przeciwnej muszą znajdować się przynajmniej 5m od piłki.

• w trakcie gry będą stosowane przez sędziówkary wychowawcze za nie sportowe zachowanie lub nieczyste zagrania: 1 minuta, 3 minuty, dyskwalifikacja (wykluczenie z meczu)

• w przypadku rażącego zachowania organizator ma prawo na wniosek sędziego wykluczyć zawodnika z dalszych rozgrywek,

• w przypadku rażącego zachowania zawodników i braku odpowiedniej reakcji opiekuna zespołu organizator ma prawo na wniosek sędziego wykluczyć cały zespół z dalszych rozgrywek.

PUNKTACJA:

• za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt, za przegraną 0 pkt.